Konrad Tomaszewski stracił stanowisko w Lasach Państwowych

opublikowano: 18-01-2018, 15:55
aktualizacja: 18-01-2018, 15:55

Konrad Tomaszewski nie jest już dyrektorem generalnym Lasów Państwowych. Ministerstwo Środowiska nie ujawnia powodów tej decyzji.

- Dyrektor generalny Lasów Państwowych Konrad Tomaszewski został dziś odwołany z tej funkcji. Nazwisko nowego dyrektora poznamy jutro – potwierdza w rozmowie z „PB” Aleksander Brzóska, rzecznik prasowy Ministerstwa Środowiska.

Jeśli ktoś uważa, że np. w Niemczech jest wolny rynek sprzedaży drewna, to się myli: tam nie ma wolnego rynku. Tam przychodzi klient do właściciela lasu i umawia się co do ceny.  Konrad Tomaszewski  dyrektor generalny Lasów Państwowych
Zobacz więcej

Jeśli ktoś uważa, że np. w Niemczech jest wolny rynek sprzedaży drewna, to się myli: tam nie ma wolnego rynku. Tam przychodzi klient do właściciela lasu i umawia się co do ceny. Konrad Tomaszewski dyrektor generalny Lasów Państwowych Fot. Grzegorz Kawecki

Na pytanie o powód tej decyzji nie odpowiedział.

Od 9 stycznia ministrem środowiska jest Henryk Kowalczyk, który zastąpił na tym stanowisku Jana Szyszkę, który pełnił tę funkcję od 16 listopada 2015 r. Konrad Tomaszewski uchodzi za bliskiego współpracownika Jana Szyszki.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Bartłomiej Mayer

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy