Konrad Tomaszewski stracił stanowisko w Lasach Państwowych

opublikowano: 18-01-2018, 15:55
aktualizacja: 18-01-2018, 15:55

Konrad Tomaszewski nie jest już dyrektorem generalnym Lasów Państwowych. Ministerstwo Środowiska nie ujawnia powodów tej decyzji.

- Dyrektor generalny Lasów Państwowych Konrad Tomaszewski został dziś odwołany z tej funkcji. Nazwisko nowego dyrektora poznamy jutro – potwierdza w rozmowie z „PB” Aleksander Brzóska, rzecznik prasowy Ministerstwa Środowiska.

Jeśli ktoś uważa, że np. w Niemczech jest wolny rynek sprzedaży drewna, to się myli: tam nie ma wolnego rynku. Tam przychodzi klient do właściciela lasu i umawia się co do ceny.  Konrad Tomaszewski  dyrektor generalny Lasów Państwowych
Zobacz więcej

Jeśli ktoś uważa, że np. w Niemczech jest wolny rynek sprzedaży drewna, to się myli: tam nie ma wolnego rynku. Tam przychodzi klient do właściciela lasu i umawia się co do ceny. Konrad Tomaszewski dyrektor generalny Lasów Państwowych Fot. Grzegorz Kawecki

Na pytanie o powód tej decyzji nie odpowiedział.

Od 9 stycznia ministrem środowiska jest Henryk Kowalczyk, który zastąpił na tym stanowisku Jana Szyszkę, który pełnił tę funkcję od 16 listopada 2015 r. Konrad Tomaszewski uchodzi za bliskiego współpracownika Jana Szyszki.

e4037212-8c30-11e9-bc42-526af7764f64
OŚ, czyli Obserwator Środkowoeuropejski
Newsletter autorski Bartłomieja Mayera
ZAPISZ MNIE
OŚ, czyli Obserwator Środkowoeuropejski
autor: Bartłomiej Mayer
Wysyłany raz w tygodniu
Bartłomiej Mayer
Autorski przegląd informacji gospodarczych z krajów Europy Środkowej: Ukrainy, Białorusi, Czech, Słowacji i Węgier.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Bartłomiej Mayer

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy