Konsorcjum z DGA będzie realizować program wart 11,6 mln EUR

(Marek Druś)
opublikowano: 05-01-2006, 09:00

Doradztwo Gospodarcze DGA poinformowało, że niemiecka firma Carl Duisberg Centren, lider konsorcjum w skład którego wchodzi polska spółka, podpisała z Komisją Europejską umowę na realizację projektu: Program Szkolenia Menedżerów z Europy Wschodniej i Azji Środkowej (MTP4), tj. dla Rosji, Ukrainy, Uzbekistanu i Azerbejdżanu.

Doradztwo Gospodarcze DGA poinformowało, że niemiecka firma Carl Duisberg Centren, lider konsorcjum w skład którego wchodzi polska spółka, podpisała z Komisją Europejską umowę na realizację projektu: Program Szkolenia Menedżerów z Europy Wschodniej i Azji Środkowej (MTP4), tj. dla Rosji, Ukrainy, Uzbekistanu i Azerbejdżanu.

- Innowacyjność projektu polegać będzie m.in. na tym, że nie tylko menedżerowie z Wschodniej Europy i Azji Środkowej będą mieli możliwość zapoznania się z firmami Unii Europejskiej, ale także firmy z obszaru Unii będą miały mogły poznać specyfikę współpracy z firmami wschodnimi, które stanowią potencjalny rynek dla Unii Europejskiej – głosi komunikat spółki.

Realizacja umowy rozpoczeła się z dniem zawarcia umowy i zakończy się w kwietniu 2008 r. Wpływy z nią związane będą dotyczyć lat 2006-2008, informuje DGA. Całkowita wartość umowy wyniesie ok. 11,6 mln EUR. Zakres prac i udział DGA w budżecie projektu podlega aktualnie negocjacjom i jest szacowany na ok. 8-13 proc.

MD

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: (Marek Druś)

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / Konsorcjum z DGA będzie realizować program wart 11,6 mln EUR