Konto i e-sklep w pakiecie

opublikowano: 20-08-2013, 00:00

Idea Bank do konta „Firma to ja” oferuje stronę internetową i sklep online. Niedrogo, ale niespełnienie warunków promocji będzie bolało.

W Idea Banku ruszyły kolejne promocje dla przedsiębiorców — „Mój sklep online” i „Moje www”. Aby z nich skorzystać, trzeba założyć konto firmowe „Firma to ja”. Przedsiębiorcy w pakiecie mogą dostać narzędzia potrzebne do stworzenia i obsługi własnej strony www albo sklepu internetowego. Dodatkiem jest własna domena internetowa i konto pocztowe o pojemności 5 GB. Można także liczyć na wsparcie techniczne na każdym etapie działania serwisów.

Przy tym przez rok przedsiębiorca może korzystać z rachunku firmowego bez opłat, jeżeli comiesięczne wpływy będą na poziomie co najmniej 1 tys. zł, a płatności bezgotówkowe co miesiąc wyniosą minimalnie 500 zł. Po tym czasie opłata za konto w promocji ze stroną internetową wyniesie 14,99 zł, a ze sklepem 29,99 zł. Obowiązkowy okres obowiązywania umowy to 24 miesiące. Oferta dostępna jest we współpracy Idea Banku z Home Business Services, firmą należącą do grupy Home.pl.

Propozycja wygląda interesująco, lepiej jednak przeczytać uważnie jej regulamin. Przedsiębiorcy, którzy z jednej czy drugiej oferty skorzystają, będą musieli ściśle przestrzegać warunków, którymi są utrzymanie salda na koncie na poziomie 1 tys. zł w każdym miesiącu i comiesięczne operacje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 500 zł.

Przy promocji „Moje www” niespełnienie któregokolwiek z tych warunków w którymś miesiącu spowoduje podwyższenie opłaty za prowadzenie rachunku o 14,99 zł w stosunku do opłaty obecnie obowiązującej w tabeli opłat i prowizji właściwej dla rachunku „Firma to ja”, a od 13. miesiąca obowiązywania okresu promocyjnego aż o 29,99 zł. W przypadku promocji „Mój sklep online” opłaty wzrosną natomiast o 29,99 zł, a od 13 miesiąca trwania promocji aż o 59,99 zł.

Lepiej też nie rozwiązywać umowy przed upływem 24 miesięcy, na które zostaje obowiązkowo zawierana. Za przedwczesne jej rozwiązanie bank pobierze opłatę karną w wysokości 20 zł przy promocji „Moje www” i 40 zł przy promocji „Mój sklep online” za każdy niewykorzystany miesiąc kalendarzowy pozostały do upływu obowiązkowego okresu obowiązywania umowy. [SW]

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwia Wedziuk

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Konto i e-sklep w pakiecie