Kontrahenci czekają w Antwerpii

Wyjazd na międzynarodowe rozmowy kooperacyjne

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego organizuje 14-15 września wyjazd na międzynarodowe rozmowy kooperacyjne do Antwerpii. Odbędą się tam m.in. spotkaniabiznesowe z belgijskimi przedsiębiorcami. Wyjazd jest skierowany głównie do polskich firm oferujących swoje usługi i produkty dla osób niepełnosprawnych.

Chodzi szczególnie o przedsiębiorstwa z branż: ICT/IT, medycznej, sportowej, budowlanej i szeroko pojętej branży kreatywnej. Oferta jest skierowana do firm z woj. dolnośląskiego, opolskiego, lubuskiego, zachodniopomorskiego i wielkopolskiego. Udział w spotkaniach i transport jest darmowy, natomiast przedsiębiorcyopłacają sobie nocleg i wyżywienie. Zarejestrować się można do 10 września pod adresem: www.b2match.eu/ specialolympics2014.

Więcej informacji: Marek Stankiewicz, tel.: +74 64-80-446, e-mail: marek.stankiewicz@darr.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SylWester Sacharczuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Kontrahenci czekają w Antwerpii