Kontrahenci z Wysp czekają

opublikowano: 17-08-2017, 22:00

Misja gospodarcza: Polskie firmy kosmetyczne będą miały szansę na rozszerzenie wiedzy dotyczącej brytyjskiego rynku, a także na spotkania B2B z dystrybutorami i sieciami handlowymi w Zjednoczonym Królestwie. Pomoże im w tym misja wyjazdowa do Londynu, która odbędzie się od 9 do 11 października.

Merytoryczna część wyjazdu obejmie spotkania z udziałem branżowych ekspertów, którzy omówią m.in. najważniejsze czynniki wpływające na sukces sprzedażowy na rynku kosmetycznym w Zjednoczonym Królestwie. Polscy przedsiębiorcy będą mieli okazję porozmawiać z brytyjskimi importerami, dystrybutorami i sprzedawcami kosmetyków.

Wielka Brytania jest drugim największym rynkiem zbytu dla kosmetyków wysyłanych z naszego kraju. Ponadto, jak wynika z raportu „Sektory Banku Zachodniego WBK. Branża kosmetyczna”, jest to wciąż jeden z najbardziej perspektywicznych kierunków dla polskich firm produkujących preparaty do pielęgnacji w Europie. Liczba miejsc na misję wyjazdową jest ograniczona.

Jej organizator, Bank Zachodni WBK, zachęca do rejestracji, która potrwa do 22 sierpnia. Chętni mogą przesyłać zgłoszenia na adres sektory@bzwbk.pl, wpisując w tytule maila „Misja kosmetyczna UK”.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paulina Kostro

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu