Kontrahentów znajdziesz za Odrą

opublikowano: 01-08-2013, 00:00

Firmy z sektora spożywczego mogą się promować na jednych z największych na świecie targów tej branży w Kolonii.

Nowych biznesowych partnerów polscy spożywcy znajdą tuż za zachodnią granicą. Okazją do tego będzie giełda kooperacyjna na Międzynarodowych Targach Spożywczych Anuga 2013, jednych z najważniejszych imprez tego sektora. Wydarzenie odbędzie się w Kolonii od 6 do 8 października. Dwa lata temu w targach uczestniczyło ponad 6,5 tysiąca firm ze 100 krajów, a liczba odwiedzających sięgnęła 155 tys. Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) zaprasza do udziału w giełdzie firmy z województw: mazowieckiego, łódzkiego, kujawsko-pomorskiego i pomorskiego.

— Uczestnictwo w giełdzie będzie dobrą okazją do znalezienia partnerów handlowych, pozyskania nowych zleceń i zareklamowania swojej działalności — mówi Aleksandra Wadowska z PARP. Giełda polega na indywidualnych spotkaniach polskich firm z przedsiębiorcami niemieckimi. W tym roku do jej regulaminu zostały wprowadzone zmiany, które mają poprawić jakość spotkań.

— Ograniczono udział producentów żywności, ale jednocześnie położono bardzo duży nacisk na udział importerów i dystrybutorów, dzięki czemu polscy przedsiębiorcy będą mieli możliwość dotarcia do zagranicznych kupców — mówi Aleksandra Wadowska.

Co ważne, z każdego wymienionego wyżej województwa w giełdzie może wziąć udział jedynie 5 firm-producentów. W związku z tym organizatorzy proszą zainteresowane firmy o jak najszybszą rejestrację. Uczestnictwo w spotkaniach B2B jest bezpłatne. Przedsiębiorcy z własnej kieszeni pokrywają koszty przelotu, zakwaterowania i biletu wstępu na targi. Aktualizowaną na bieżąco listę uczestników giełdy można znaleźć na stronie: www.b2match.eu/anugamatchmaking2013/participants.

WAŻNA DATA

20.09

Tego dnia mija termin rejestracji na giełdę.

WIĘCEJ INFORMACJI:

Aleksandra Wadowska Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości tel.: +22 432-83-75 aleksandra_wadowska@parp.gov.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu