Korzystne zmiany w pożyczkach

MBE
opublikowano: 01-02-2013, 00:00

Firmy z Kujaw i Pomorza mogą skorzystać z pożyczek na prowadzenie działalności gospodarczej na korzystniejszych niż dotychczas warunkach.

Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy obniżył oprocentowanie pożyczki. Jest ono stałe i waha się od 5,80 do 8 proc. Ustalane jest na podstawie stopy referencyjnej określanej przez Komisję Europejską. Uproszczone są również procedury udzielania pożyczek. Fundusz pożycza pieniądze na cele obrotowe i inwestycyjne. Maksymalna wysokość jednorazowej pożyczki to 500 tys. zł, jednemu przedsiębiorcy może udzielić pożyczki w wysokości 620 tys. zł. Mogą skorzystać z nich przedsiębiorcy należący do sektora mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw, którzy mają siedzibę i prowadzą działalność gospodarczą na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Pożyczki nie są udzielane firmom z sektora rolniczego, zbrojeniowego oraz tym, którzy prowadzą działalność szkodliwą dla środowiska.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MBE

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu