Kraków zamienił stare lotnisko w kino samochodowe

AR
09-09-2016, 15:43

We wrześniu rusza pierwsze w Krakowie Muzealne Kino Samochodowe. Amatorzy srebrnego ekranu będą mogli obejrzeć filmy na terenie dawnego lotniska Kraków-Czyżyny.

Wydarzenie organizowane przez Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie spotkało się z ogromnym zainteresowaniem mieszkańców - informuje muzeum na stronach internetowych. Wszystkie wejściówki na pierwszy bezpłatny seans Muzealnego Kina Samochodowego, które zaplanowano na sobotę 10 września, zostały już rozdane.

Widzowie za darmo obejrzą dwa filmy pokazujące zdobycze współczesnej techniki - "Złote czasy radia” w reż. Woody'ego Allena oraz film “Marsjanin” z Mattem Damonem w roli głównej.

Tym, którzy nie mają własnych samochodów, miasto udostępni tzw. "ogórka". Stary autobus Jelcz 021 odwiezie chętnych z Muzeum na teren lotniska, a po zakończeniu pokazu przywiezie z powrotem.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AR

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Samorządy / Kraków zamienił stare lotnisko w kino samochodowe