Królowa soulu nie zostawiła testamentu

  • DI
opublikowano: 23-08-2018, 22:00

Zmarła 16 sierpnia Aretha Franklin nie pozostawiła testamentu. Jej czterej synowie podzielą się majątkiem w wysokości 80 mln USD — podał francuski portal vanityfair.

Aretha Franklin miała czterech synów: Clarence’a urodziła w wieku 13, Edwarda — 15 lat. W 1961 r. wyszła za mąż — z tego związku urodził się w 1964 r. Ted jr. (Theodore Richard White II). Kecalf Cunningham, najmłodszy syn królowej soulu, urodził się w 1970 r. O status osobistego przedstawiciela jej majątku wystąpiła Sabrina Owens Garret, siostrzenica artystki. Wszyscy złożyli już do sądu wymagane dokumenty. Pożegnanie Arethy Franklin, która zmarła w wieku 76 lat na raka trzustki, odbędzie się 31 sierpnia. Zostanie pochowana na cmentarzu Woodlawn, gdzie znajdują się groby jej ojca, brata, dwóch sióstr i bratanka. W ponad 50-letniej karierze zdobyła 18 nagród Grammy. Jest pierwszą kobietą przyjętą do Rock & Roll Hall of Fame i najlepszą wokalistką wszech czasów według magazynu „Rolling Stone”.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane