KUJAWSKO-POMORSKIE: 1. Solidność doceniona

opublikowano: 28-12-2012, 00:00

Kujawsko-pomorska Gazela Biznesu od ponad dekady działa na rynku budowlanym. Jej twórcy wiedzą, że sukces to ludzie.

Toruński JMS po raz kolejny plasuje się w czołówce regionalnego rankingu „Gazele Biznesu”. Spółka od ponad dekady zajmuje się generalnym wykonawstwem budowlanym. Rozpoczynała od usług związanych z montażem konstrukcji stalowych i w kolejnych latach stopniowo rozszerzała działalność. Dziś spółka buduje obiekty w całym kraju.

— W naszej historii budowaliśmy od Szczecina do Rzeszowa i od Wrocławia po Olsztyn. W naszej ponad dziesięcioletniej historii pracowaliśmy dla inwestorów z Holandii, Niemiec oraz Korei — podkreśla Jacek Julkowski, pełniący funkcję prokurenta w toruńskiej spółce. Wykonawstwo nie jest jedyną działalnością spółki. JMS wyszukuje dla inwestorów tereny pod inwestycje, wykonuje kompleksowe prace projektowe i oczywiście buduje pod klucz. Toruńska Gazela Biznesu szczególnie upodobała sobie budowę pawilonów handlowych, restauracji i budynków przemysłowych opartych o konstrukcje stalowe. Wznosiła m.in. restauracje McDonalds w Brzesku i Koninie, a także rozbudowywała cukrownię w Dobrzelinie. Jacek Julkowski nie ma wątpliwości, że o sukcesie rynkowym firmy zdecydowali pracownicy, którzy wspólnie z właścicielami pracowali na dzisiejszą pozycję JMS.

— Na początku 2010 r. powiększyliśmy zespół wykwalifikowanych i doświadczonych inżynierów, którzy kierują naszymi budowami. Dzięki ich ciężkiej pracy i ogromnemu zaangażowaniu jednego z naszych głównych udziałowców w nadzór i realizację inwestycji nasza firma osiąga tak dobre wyniki — przekonuje Jacek Julkowski. Podkreśla, że dewizą firmy jest solidność w kontaktach z pracownikami i podwykonawcami i regulowanie na bieżąco wszystkich zobowiązań.

STRATEGIA:

Rozszerzenie zakresu usług o wyszukiwanie terenów inwestycyjnych i kompleksowe prace projektowe.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marta Markiewicz

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu