Kurs CD Projekt mocno spada

opublikowano: 13-11-2017, 10:44
aktualizacja: 13-11-2017, 10:49

Notowania CD Projektu mocno spadają po nieoficjalnych doniesieniach o problemach przy produkcji kolejnego flagowego tytułu - "Cyberpunk 2077".

Jak podaje bankier.pl, wszystkie doniesienia są nieoficjalne i pochodzą od byłych pracowników spółki. O sprawie napisał m.in. portal eurogamer.pl. Podobno programiści, którzy mieli pracować nad Cyberpunkiem, zostali przesunięci do pracy nad Wiedźminem 3.  Grozi to opóźnieniem w premierze Cyberpunka, który może się pojawić na rynku dopiero w następnej dekadzie. Według portalu dla graczy ppe.pl powołującego się na jednego z YouTuberów, do którego zgłosili się byli pracownicy studia, gra może zadebiutować po roku 2020.

Przedstawiciele spółki nie chcieli komentować sprawy, ale warto wrócić do oświadczenia z 16 października, wydanego przez Marcina Iwińskiego i Adama Badowskiego ze studia CD Projekt RED.

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Zatoński

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu