Kwaśniewski uspokaja rynki finansowe

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 28-10-2005, 12:19

Polska demokracja działa, nie ma powodów do niepokoju, sytuacja gospodarcza i finansowa jest dobra. Mamy rząd, który wypełnia swoje obowiązki, za chwilę możemy mieć nowy (gabinet) - powiedział w piątek dziennikarzom prezydent Aleksander Kwaśniewski, pytany o niepokoje na rynkach finansowych związane z sytuacją polityczną w kraju.

Polska demokracja działa, nie ma powodów do niepokoju, sytuacja gospodarcza i finansowa jest dobra. Mamy rząd, który wypełnia swoje obowiązki, za chwilę możemy mieć nowy (gabinet) - powiedział w piątek dziennikarzom prezydent Aleksander Kwaśniewski, pytany o niepokoje na rynkach finansowych związane z sytuacją polityczną w kraju.

    Dodał, że konieczne są "czytelne sygnały dla świata, dla rynków i dla naszych partnerów za granicą, że będzie rozsądna kontynuacja, że nie będzie żadnych rewolucji ani eksperymentów, że Polski rząd jest profesjonalny i przewidywalny".

    "Ci, którzy wygrali wybory muszą mieć świadomość, że wszystkie te dyskusje, połajanki, mocne słowa nie dzieją się pod kloszem, w próżni" - podkreślił w rozmowie z dziennikarzami po spotkaniu z przedstawicielami ordynariatu polowego w Warszawie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane