Langloo.com zadebiutował na NewConnect

PAP
opublikowano: 17-10-2011, 11:50

Akcje Langloo.com, spółki zajmującej się tworzeniem i dostarczaniem treści edukacyjnych, zadebiutowały w poniedziałek na rynku NewConnect.

W ofercie prywatnej spółka sprzedała akcje o łącznej wartości ponad 1 mln zł.

Langloo.com zajmuje się tworzeniem i dostarczaniem treści edukacyjnych, głównie w obszarze nauki języków obcych, w trybie on-line (platforma internetowa) i off-line (płyty CD). Spółka zajmuje się rozwijaniem autorskiego serwisu edukacyjnego przeznaczonego do nauki języka angielskiego, a w dalszej perspektywie chce stworzyć takie serwisy dla kolejnych języków obcych.

Dodatkowo spółka prowadzi działalność polegającą na tworzeniu kursów edukacyjnych i hobbystycznych działających w trybie offline (sprzedawanych na płytach CD); organizacją szkoleń, konferencji i eventów, publikacją tematycznych raportów branżowych i świadczeniem usług marketingowo-sprzedażowych dla klientów zewnętrznych.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PAP

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Langloo.com zadebiutował na NewConnect