Laury czekają na innowatorów

opublikowano: 15-05-2014, 00:00

W konkursie „Regaty rozwoju” nagrodzeni zostaną przedsiębiorcy realizujący projekty innowacyjne i obejmujące współpracę ponadnarodową.

To już druga edycja konkursu organizowanego przez Krajową Instytucję Wspomagającą — Centrum Projektów Europejskich (KIW). W szranki o nagrody mogą stanąć realizatorzy przedsięwzięć innowacyjnych lub takich, które zakładają współpracę ponad granicami. Warunek — chodzi tylko o projekty współfinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach programu operacyjnego Kapitał Ludzki (PO KL). Udział w konkursie jest bezpłatny.

Inicjatywa ma na celu wyróżnienie i wypromowanie najlepszych rozwiązań, które jednocześnie odpowiadają na najczęstsze problemy w obszarze polityki sektorowej PO KL. Projekty mogą zgłaszać do konkursu ich realizatorzy lub instytucje pośredniczące, które są stroną umowy o dofinansowanie przedsięwzięcia.

Zainteresowani powinni się pośpieszyć — wnioski można składać lub przesyłać tylko do piątku. Wyróżnieni i laureaci zostaną przedstawieni podczas gali wręczenia nagród w ramach rocznej konferencji KIW. Dostaną statuetki i dyplomy, a oprócz tego organizator sfinansuje im szkolenie grupowe i doradztwo związane z tematyką nagrodzonego projektu i problematyką programu Kapitał Ludzki lub zagadnieniami funduszy unijnych. Nagrodzone przedsięwzięcia będą promowane w całej Polsce jako przykłady dobrych praktyk.

WAŻNA DATA

16.05

Tego dnia mija termin przesyłania zgłoszeń do konkursu.

WIĘCEJ INFORMACJI:

W przypadku projektów innowacyjnych: Agnieszka Jarmuszyńska, Anna Elżbieta Strzała, tel.: +22 378-31-66, 378-31-69 w przypadku projektów współpracy ponadnarodowej: Beata Rybicka-Dominiak, Magdalena Karczewska, tel.: +22 378-31-68, 378-31-63

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu