Laury dla innowatorów z V4

  • DI
opublikowano: 25-09-2018, 22:00

Na stronie Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego został ogłoszony nabór do pilotażowego konkursu szkoleniowego „V4 Innovators in Israel Training Program”.

Celem pilotażu jest wsparcie start-upów z krajów Grupy Wyszehradzkiej w ocenie potencjału rynkowego ich innowacyjnych pomysłów, rozwiązań, produktów lub usług i dostarczenie praktycznych narzędzi do prowadzenia innowacyjnego biznesu. Pilotaż jest skierowany także do pracowników inkubatorów odpowiedzialnych za wsparcie startupów. Siedem start-upów i pracowników inkubatorów wybranych w konkursie pojedzie do Izraela na 2,5-tygodniowe szkolenie, które odbędzie się od 3 do 19 grudnia. Wnioski można składać do 22 października.

Informacje na temat konkursu, zasad udziału oraz dokumenty aplikacyjne są dostępne na stronie www.visegradfund.org/news/ call-applications-v4-innovatorsisrael-training-program/.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu