Leasing z premią na energooszczędność

opublikowano: 16-03-2016, 22:00

Millennium Leasing od marca tego roku wprowadził do oferty nową odsłonę programu promującego energooszczędną przedsiębiorczość.

Program Leasing Eko Energia Pro powstał we współpracy z Europejskim Bankiem Odbudowy i Rozwoju (EBOR) i umożliwia mikro-, małym oraz średnim firmom uzyskanie premii w ramach finansowania energooszczędnych maszyn i urządzeń. Może ona wynosić 3, 4 albo 5 proc. i rośnie w ciągu kolejnych lat w zależności od okresu finansowania. Millennium zapewnia, że decyzję dotyczącą finansowania przedmiotów o wartości do 350 tys. zł można otrzymać w ciągu kilkunastu sekund od momentu zebrania informacji na temat transakcji. Ponadto program wspierają Fundusze Poręczeniowe. Dzięki temu przedsiębiorca, który skorzysta z programu, będzie mógł także liczyć na dodatkowe wsparcie finansowe znoszące m.in. wymów udziału własnego w realizowaną inwestycję.

cc937a7e-4287-11ea-b77f-2e728ce88125
Puls Firmy
Użyteczne informacje dla mikro-, małych i średnich firm. Porady i przekrojowe artykuły, dzięki którym dowiesz się, jak rozwinąć biznes
ZAPISZ MNIE
Puls Firmy
autor: Sylwester Sacharczuk
Wysyłany raz w tygodniu
Sylwester Sacharczuk
Użyteczne informacje dla mikro-, małych i średnich firm. Porady i przekrojowe artykuły, dzięki którym dowiesz się, jak rozwinąć biznes
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwia Wedziuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu