Libet 1 lutego rozpocznie buy back

opublikowano: 25-01-2018, 12:27
aktualizacja: 25-01-2018, 12:30

Libet 1 lutego rozpocznie operację skupu akcji własnych, na którą zarezerwował do 10 mln zł. Pośrednikiem jest Dom Maklerski Trigon.

Zgodnie z decyzją WZA, cena za jedną akcję w ramach programu będzie mieścić się w przedziale od 1 do 5 zł za jeden walor. 

- Traktujemy proces skupu akcji własnych jako element dzielenia się zyskiem z naszymi akcjonariuszami. Biorąc pod uwagę niską wycenę naszych akcji, a także niezadowalającą płynność, umożliwiamy wycofanie się z inwestycji, tym którzy są zainteresowani takim rozwiązaniem. Równocześnie budujemy wartość dla tych, którzy są zdecydowani pozostać w akcjonariacie - Thomas Lehmann, Prezes Zarządu Libet S.A.

Zgodnie z Uchwałą przyjętą przez Walne Zgromadzenie kupione walory mogą zostać umorzone lub  przeznaczone na zapłatę za nabywane przez Libet środki trwałe, przedsiębiorstwo, zorganizowaną część przedsiębiorstwa, udziały lub akcje w innych firmach. 

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Zatoński

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu