Lider etycznego biznesu

ANB
opublikowano: 18-07-2012, 00:00

KONKURS

Powiat Limanowski wraz z Regionalnym Stowarzyszeniem Przedsiębiorców w Limanowej (woj. małopolskie) organizują siódmą edycję konkursu wspierającego przedsiębiorczość prowadzoną z zachowaniem zasad etyki biznesu. Wyróżnione zosta- ną firmy i osoby przyczyniające się w szczególny sposób do tworzenia sprzyjających warunków dla rozwoju lokalnej społeczności.

Nagrody będą przyznane w kategoriach: „Lider Biznesu” (w trzech grupach — małe, średnie, duże przedsiębiorstwo), „Inicjatywa Gospodarcza”, „Mikroprzedsiębiorca Roku” (osoby, które uzyskały w latach 2008-10 z Powiatowego Urzędu Pracy w Limanowej pieniądze na uruchomienie własnej działalności gospodarczej) oraz „Mecenas Przedsiębiorczości”.

Zgłoszenia należy nadsyłać do Starostwa Powiatowego w Limanowej do 31 sierpnia. Wręczenie nagród odbędzie się podczas Gali Przedsiębiorczości Powiatu Limanowskiego, której termin przewidywany jest na listopad.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ANB

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu