Lider PiS wzywa do utworzenia IV Rzeczpospolitej

Informacyjna Agencja Radiowa Polskiego Radia
opublikowano: 30-04-2005, 20:55

Prawo i Sprawiedliwość rozpoczęło dziś w Poznaniu ogólnokrajową kampanię pod hasłem "Wiosna Polaków". Jarosław Kaczyński wezwał do utworzenia IV Rzeczpospolitej i nowego stylu w polityce.

Prawo i Sprawiedliwość rozpoczęło dziś w Poznaniu ogólnokrajową kampanię pod hasłem "Wiosna Polaków". Jarosław Kaczyński wezwał do utworzenia IV Rzeczpospolitej i nowego stylu w polityce.

Prezes PiS powiedział, że takich wiosen w Polsce było już kilka. Wspomniał czerwiec 1979 roku i pierwszą pielgrzymkę Jana Pawła II do Polski. Nawiązał również do ostatnich informacji dotyczących agentów w otoczeniu papieża. Podkreślił, że osoby, które rzeczywiście stały za inwigilacja papieża nie poniosły żadnej odpowiedzialności.

Politycy Prawa i Sprawiedliwości zamierzają odwiedzić ponad 20 miast i przedstawić wizję nowej ojczyzny. Według PiS, powinno w niej być miejsce na dialog, a politycy powinni słuchać obywateli. 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Informacyjna Agencja Radiowa Polskiego Radia

Polecane