Link4 ubezpieczy nieruchomości w Home Broker

09-03-2017, 11:00
aktualizacja: 09-03-2017, 11:01

Należący do PZU ubezpieczyciel nawiązał współpracę z pośrednikiem na rynku nieruchomości. Dostarczy mu polisy mieszkaniowe.

Link4 pozyskał nowego partnera do dystrybucji ubezpieczeń. Jest nim jeden z największym na polskim rynków pośredników w obrocie nieruchomościami – Home Broker. Zgodnie z porozumieniem pomiędzy firmami, wszystkie mieszkania, które zostaną sprzedane lub wynajęte za pośrednictwem Home Broker zostaną objęte ubezpieczeniem mieszkaniowym.

W przypadku zakupu nieruchomości na rynku wtórnym broker zobowiązał się opłacić za swojego klienta ubezpieczenie murów i stałych elementów mieszkania od ognia i innych zdarzeń losowych. Dodatkiem do polisy ma być home assistance. Natomiast kupujący nieruchomości na rynku pierwotnym otrzyma 25 proc. zniżki na ubezpieczenie mieszkaniowe, dostarczane przez Link4. 

- Nawiązanie współpracy z Home Broker to dla nas kolejny krok w realizacji strategii. Jej kluczowym elementem jest  zwiększenie udziału ubezpieczeń mieszkaniowych w portfelu – mówi Mikołaj Kozieł, kierownik ds. sprzedaży B2B w Link4. 

Zakład będzie także zachęcał klientów Home Broker do ubezpieczenia u niego samochodu. Sposobem na ich przyciągnięcie ma być specjalna zniżka, jeśli polis komunikacyjna zostanie zakupiona za pośrednictwem brokera. 

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MGA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Ubezpieczenia / Link4 ubezpieczy nieruchomości w Home Broker