Lipsk zaprasza polskie firmy

opublikowano: 16-11-2012, 00:00

Przedsiębiorcy z sektora ochrony środowiska i gospodarki energetycznej mogą zdobyć kontrahentów podczas giełdy w Lipsku.

Green Ventures 2013 — to nazwa biznesowych spotkań, które już po raz 16. odbędą się tuż za zachodnią granicą Polski. Od 28 do 30 stycznia do Lipska zjadą firmy z branży ochrony środowiska i gospodarki energetycznej. Nie zabraknie przedsiębiorców zajmujących się m.in. tematyką ochrony wody, powietrza i gleby, energii i budownictwa, recyklingu, materiałów i surowców odnawialnych.

Wydarzenie jest imprezą towarzyszącą dla targów Terratec i Enertec. Katalog imprezy będzie uzupełniany na bieżąco o firmy, które będą się zgłaszały nawet do kilku dni przed imprezą. Każdy z rejestrujących się uczestników będzie mógł wcześniej wybrać sobie odpowiadających mu partnerów do indywidualnych rozmów dwustronnych. W imprezie mogą wziąć udział zarówno dostawcy urządzeń i podzespołów, jak też firmy handlowe zajmujące się transferem technologii i rozwijaniem wspólnych projektów. Od decyzji przedsiębiorców zależy uczestnictwo w całym programie lub jego części.

Udział w imprezie zapowiedziały firmy z kilkunastu krajów. W zbliżającej się edycji partnerem imprezy są kraje Zatoki Perskiej. W poprzednich latach w Green Ventures wzięło udział ponad 4,1 tys. firm.

WIĘCEJ INFORMACJI

tel.: +49 331 278-62-41 (w Niemczech)

lub +48 69 156-57-56 (w Polsce)

www.green-ventures.com www.komfort-international. com

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy