Łódź organizuje targi dla turystów

Karolina Guzińska
opublikowano: 09-03-2001, 00:00

Łódź organizuje targi dla turystów

Od 16 do 18 marca będą organizowane w Łodzi targi: Na Styku Kultur-Regiony Turystyczne’2001. Międzynarodowe Targi Łódzkie współpracują w przygotowaniu imprezy z Urzędem Miasta Łodzi.

W targach turystycznych w Łodzi uczestniczyć będzie ponad 130 firm i instytucji turystycznych z Polski, Austrii, Belgii, Niemiec i Ukrainy. Oferta wystawców obejmuje: prezentację walorów regionów turystycznych Polski; propozycje letniego wypoczynku w kraju i za granicą; promocję obiektów wypoczynkowych dla dorosłych, dzieci i młodzieży; prezentację miast partnerskich; oferty ubezpieczeń, kredytów, przewodników i gastronomii; wydawnictwa specjalistyczne, w tym przewodniki i mapy. Ponieważ dla coraz liczniejszej grupy turystów ważne jest nie tylko gdzie wyjechać na urlop, ale także jak spędzić czas wolny. Równolegle z targami Na Styku Kultur odbędą się Targi Aktywnego Wypoczynku. W ich ramach wystawcy zaprezentują: szkoły i kursy żeglarskie, sprzęt i akcesoria do gry w golfa, pola golfowe, sprzęt do nurkowania i obozy nurkowe, park wodny, sprzęt do ćwiczeń fitness i uprawiania kulturystyki, paralotnie i balony. Targom towarzyszyć będą liczne imprezy dodatkowe. KG

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Karolina Guzińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Łódź organizuje targi dla turystów