Łódź zwołuje włókniarzy

opublikowano: 05-06-2014, 00:00

Miasto, które rozwinęło się dzięki przemysłowi tekstylnemu, zaprasza przedsiębiorców na branżowe targi i konferencję.

To jedno z najważniejszych wydarzeń tej branży w Polsce. W dniach 16-17 października w Łodzi odbędzie się kolejna edycja Targów Technicznych Wyrobów Włókienniczych. Organizator wydarzenia — Międzynarodowe Targi Łódzkie — zaprasza do udziału producentów, importerów i środowisko naukowe związane z branżą.

Zakres targów jest bardzo szeroki i obejmuje m.in. włókna, przędze, tkaniny, dzianiny, nici, pasmanterię, chemię tekstylną i maszyny. Nie zabraknie też producentów osprzętu i akcesoriów oraz twórców technologii. Targom towarzyszy Konferencja Technicznych i Specjalnych Wyrobów Włókienniczych InnovaTex. Spotkanie będzie okazją do wymiany doświadczeń między przedsiębiorcami, użytkownikami tekstyliów technicznych oraz przedstawicielami nauki.

Tematy poruszane podczas konferencji pomogą w znalezieniu najlepszych rozwiązań technologicznych, zarówno dla przedsiębiorców z sektora MSP, jak i dużych producentów. Sesje tematyczne konferencji dotyczyć będą rodzajów tekstyliów i ich przydatności. Chodzi m.in. o tekstylia medyczne i higieniczne oraz do rehabilitacji, włókiennicze środki ochron osobistych oraz tekstylia dla budownictwa i do ochrony roślin.

WIĘCEJ INFORMACJI

Szczegóły na temat targów i konferencji oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie www.ttww.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Polecane