Lokale inwestycyjne na Pradze

opublikowano: 03-12-2018, 22:00

Atal, ogólnopolski deweloper, rozpoczął sprzedaż lokali inwestycyjnych w kompleksie Nowa Grochowska w warszawskiej dzielnicy Praga Południe nieopodal ulic Grochowskiej i Ostrobramskiej.

Ceny za mkw. zaczynają się od 8535 zł brutto i obejmują wykończenie „pod klucz”. W dziesięciokondygnacyjnym budynku, składającym się na projekt Nowa Grochowska Lokale Inwestycyjne, zaplanowano 158 lokali od 24,42 do 47,68 mkw. i układach 1- i 2-pokojowych. Do każdego lokalu przynależeć będzie balkon lub taras wraz ze schowkami. Na parterze budynku znajdzie się lobby z recepcją oraz osiem lokali, w których powstaną punkty handlowe i usługowe, podnoszące komfort życia lokatorów. W budynku zaprojektowano także 114 miejsc garażowych dla samochodów, w tym jedno stanowisko rodzinne. Na dachu znajdzie się ogólnodostępny taras z widokiem na panoramę miasta. Lokale w inwestycji Nowa Grochowska to alternatywa dla wynajmu mieszkań w Warszawie. To także atrakcyjne rozwiązanie m.in. dla studentów, turystów czy przedsiębiorców, szukających lokum lub zakwaterowania dla pracowników delegowanych do stolicy.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paweł Berłowski

Polecane