Lokatą wabią do funduszy

  • Ewa Bednarz
opublikowano: 04-11-2014, 00:00

BGŻ Optima po zakończeniu promocji trzymiesięcznej Lokaty 7 proc. z funduszami Aviva Investors wprowadził do oferty lokatę powiązaną z inwestycją w fundusze KBC TFI.

Oprocentowanie wynosi 6,5 proc., a klient nie ponosi opłat za kupno jednostek funduszy i ich umorzenie. Do wyboru jest sześć subfunduszy o różnym profilu ryzyka: Papierów Dłużnych, Obligacji Korporacyjnych, Stabilny, Aktywny, Akcyjny lub Akcji Małych i Średnich Spółek. Skład koszyka można modyfikować przez okres inwestycji bez opłat.

Warunkiem otrzymania 6,5-procentowych odsetek z lokaty jest wierność funduszowi przynajmniej przez 3 miesiące. Przy wcześniejszym umorzeniu odsetki z lokaty nie przepadną, ale wyniosą 2,2 proc. w skali roku. Na lokatę można wpłacać od 1 tys. zł, inwestycja w fundusze musi być dwukrotnie wyższa.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Ewa Bednarz

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Lokatą wabią do funduszy