Londyńska szansa dla budowlanki

opublikowano: 16-01-2019, 22:00

Za półtora miesiąca (6 marca) w Londynie odbędzie się giełda kooperacyjna dla firm budowlanych, które chcą inwestować w nowoczesne technologie.

Do udziału w wydarzeniu zaprasza ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Giełda będzie elementem Futurebuild, najważniejszych w Londynie targów wystawienniczych dla branży budowlanej. Wydarzenie jest przeznaczone dla przedstawicieli biznesu, którzy działają w sektorze związanym z inteligentnym budownictwem i prowadzą projekty dotyczące efektywności energetycznej i infrastruktury miejskiej. Podczas spotkania polscy przedsiębiorcy będą mieli możliwość nie tylko nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych, lecz także szansę poznania najnowocześniejszych trendów. Udział w giełdzie jest bezpłatny, natomiast za transport i zakwaterowanie jej uczestnicy muszą zapłacić z własnej kieszeni. Więcej informacji: Agnieszka Promianowska, agnieszka_promianowska@parp.gov.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DZ

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy