LOT lata na Heathrow zgodnie z harmonogramem

Informacyjna Agencja Radiowa Polskiego Radia
12-08-2005, 11:49

Rzecznik Polskich Linii Lotniczych LOT poinformował, że strajk obsługi na londyńskim lotnisku Heathrow nie zakłócił na razie rozkładu lotów polskich samolotów. Leszek Chorzewski powiedział Informacyjnej Agencji Radiowej, że loty odbywają się zgodnie z harmonogramem.

Rzecznik Polskich Linii Lotniczych LOT poinformował, że strajk obsługi na londyńskim lotnisku Heathrow nie zakłócił na razie rozkładu lotów polskich samolotów. Leszek Chorzewski powiedział Informacyjnej Agencji Radiowej, że loty odbywają się zgodnie z harmonogramem.

Rzecznik nie wykluczył możliwości wystąpienia zakłóceń w obsłudze pasażerów w Londynie, jednak zapewnił, że w tej chwili polskie samoloty nie mają żadnych problemów na Heathrow. Od wczoraj na londyńskim lotnisku trwa strajk bagażowych i kierowców autobusów, którzy podjęli protest na znak solidarności z pracownikami firmy kateringowej, która zwoliła kilkaset osób. Brytyjskie Linie Lotnicze musiały zawiesić wszystkie loty.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Informacyjna Agencja Radiowa Polskiego Radia

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / LOT lata na Heathrow zgodnie z harmonogramem