Lotnicza Polska Wschodnia

ANB
opublikowano: 11-02-2014, 00:00

PAIIZ podsumowuje wyniki programu

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIIZ) podsumowała wyniki Programu Promocji Gospodarczej Polski Wschodniej dla przedsiębiorstw z branży lotniczej: jego uczestnicy od stycznia 2010 r. do listopada 2013 r. zawarli kontrakty o łącznej wartości 128,9 mln zł. W tym zestawieniu sektor lotniczy zdecydowanie dominuje.

Niezły wynik uzyskały również firmy z sektora spożywczego — w tym samym okresie udało się im wywalczyć umowy o wartości97 mln zł oraz z branży jachtowej (15 mln zł). Wyniki te są efektem organizowanych w ramach programu wyjazdów firm na targi czy misje gospodarcze.

Jednocześnie PAIIZ przypomina o kolejnej okazji do promocji biznesu lotniczego z Polski Wschodniej za granicą — do 18 lutego 2014 r. aplikacje mogą wysyłać przedsiębiorcy zainteresowani udziałem w misji gospodarczej podczas Targów Lotniczych ILA Berlin Air Show 2014 w Berlinie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ANB

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu