LOTTO sponsorem Roberta Kubicy

ŁO
opublikowano: 07-05-2010, 22:29

Jak poinformował serwis F1.pl, Totalizator Sportowy podpisał umowę sponsorską z Robertem Kubicą, jedynym Polakiem ścigającym się w F1.

- Od Grand Prix Hiszpanii Robert Kubica ma nowego personalnego partnera. Polak podpisał umowę z Totalizatorem Sportowym - czytamy na portalu F1.pl.

Lotto to druga polska firma, która związała się z Kubicą. Wcześniej sponsorem kierowcy zostało podkrakowskie FoodCare, które wizerunku Polaka używa w promocji nowego napoju energetycznego N-Gine. W Formułę 1 zaangażował się też X-Trade Brokers, Firma postawiła jednak nie na Kubicę, ale na zespół McLarena z dwoma mistrzami w składzie.

Logo Lotto pojawiło się na kasku Kubicy (tuż nad flagą narodową) już podczas treningów przed Grand Prix Hiszpanii. Według F1.pl umowa będzie obowiązywać do końca obecnego sezonu.

Kontrakt z jednym z najpopularniejszych polskich sportowców może ocieplić wizerunek Totalizatora Sportowego, który ucierpiał znacząco na niejasnościach związanych z aferą hazardową.

Polscy gracze odwracają się od Totalizatora

Potwierdzają się informacje "PB". Sprzedaż Totalizatora spada. Prezes wini za to aferę hazardową i śnieżną zimę. Specjaliści prezesa.

ŁO

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ŁO

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu