Łowicz stawia na biznes

opublikowano: 29-08-2018, 22:00

Już 7 września odbędzie się Międzynarodowe Łowickie Forum Gospodarcze. Wydarzenie jest organizowane po raz pierwszy i ma charakter otwarty.

Jest częścią projektu Urzędu Miasta pt. Łowicz — centrum przetwórstwa rolno-spożywczego, którego celem jest promocja regionu. W zamierzeniu organizatorów forum ma być platformą do dyskusji oraz wymiany poglądów i doświadczeń między praktykami biznesu i samorządowcami. To także okazja do promocji lokalnych firm, podniesienia rangi gospodarczej miasta i realizacji wspólnych celów biznesowych. W spotkaniu mogą wziąć udział przedstawiciele lokalnych firm i instytucji, młodzi przedsiębiorcy oraz wszyscy zainteresowani tematyką start-upów i finansowania innowacyjnych pomysłów. Informacje o wydarzeniu, program oraz formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie www.forum.lowicz.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paulina Kostro

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu