Lubuskie zachęca do biznesu

  • Marta Bellon
opublikowano: 06-02-2015, 00:00

Wsparcie UE: 50 tys. zł - taką pożyczkę można dostać w woj. lubuskim na rozpoczęcie działalności gospodarczej. To część projektu „Dodaj pieniądze do pomysłu”.

Agencja Rozwoju Regionalnego w Zielonej Górze oferuje mieszkańcom woj. lubuskim pożyczkę do 50 tys. zł na rozpoczęcie biznesu i szkolenie z tego, jak to zrobić. Wsparcia udziela w ramach projektu „Dodaj pieniądze do pomysłu”. Mogą w nim wziąć udział osoby, które nie prowadziły własnej działalności gospodarczej w ciągu 12 miesięcy od momentu przystąpienia do projektu, a zamierzają ją rozpocząć i prowadzić na terenie województwa lubuskiego. Pierwszeństwo w procesie rekrutacji mają: kobiety, osoby pracujące, pracownicy naukowi, studenci i absolwenci. Uczestnicy będą mogli skorzystać z bezpłatnych specjalistycznych szkoleń z zakresu zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej oraz doradztwa trenerów i ekspertów takich dziedzin, jak księgowość, prawo i marketing. Szczegóły projektu będzie można poznać na spotkaniu informacyjnym 13.02 organizowanym przez Lubuski Fundusz Pożyczkowy, działający przy ARR i Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Zielonej Górze. Pracownicy tej drugiej instytucji opowiedzą też o funkcjonowaniu Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich (PIFE) w województwie lubuskim oraz źródłach pozyskiwania informacji. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. © Ⓟ

WIĘCEJ INFORMACJI
Formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie: www.lfp.region.zgora.pl/

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marta Bellon

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu