Ludzie na ciężkie czasy

DCZ
opublikowano: 17-04-2009, 00:00

7 maja w Warszawie w Hotelu Hilton odbędzie się konferencja "Czas na przywództwo! Doświadczenia Polskich Liderów Biznesu".

7 maja w Warszawie w Hotelu Hilton odbędzie się konferencja "Czas na przywództwo! Doświadczenia Polskich Liderów Biznesu".

Organizatorami są firmy: House of Skills i Wolters Kluwer Polska. Prelegenci to m.in. doświadczeni prezesi najlepszych firm.

— Prezentowane podczas konferencji przykłady pokażą, jaki jest wpływ kryzysu na ludzi, jakie emocje wyzwala i jak radzić sobie z niepewnością, lękiem, niezrozumieniem i poczuciem braku kontroli. Jak zmienia się rola zespołu zarządzającego, kierownictwa i menedżerów liniowych — mówi Aleksander Drzewiecki, prezes House of Skills.

Uważa, że kryzys to podstawowe środowisko życia przywódcy, bo gdy wszystko idzie dobrze i gładko, to wystarczy "proste zarządzanie" i dodawanie słupków. Dopiero gdy zaczyna bujać łódką, potrzeba prawdziwego przewodzenia.

— Badania i nasze doświadczenia pokazują, że menedżerowie każdego szczebla szukają informacji, wiedzy, umiejętności, doświadczeń i najlepszych praktyk z przywództwa. Chcą się wymienić obawami i pomysłami na działania. Szukają inspiracji i rady. Na te potrzeby odpowiada nasza konferencja — dodaje prezes House of Skills.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DCZ

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu