Market Albert będzie w Sawa Park

Patrycja Otto
12-11-2002, 00:00

W październiku spółka Sawa Development podpisała długoterminową umowę najmu z Ahold Polska. Na mocy kontraktu w ramach realizowanego od września tego roku projektu mieszkalnego z galerią handlowo-usługową o nazwie „Sawa Park” powstanie na powierzchni 1 tys. mkw. nowoczesny market sieci Albert.

Zaprojektowany w pracowniach APA Wojciechowski i AMP Atelier, budynek Sawa Park powstaje na działce o powierzchni 3,6 tys. mkw. Oprócz liczącej około 3,2 tys. mkw. galerii handlowo-usługowej na 6 kondygnacjach mieszkalnych powstaną 102 lokale. Najmniejsze zaczynają się od 29 mkw. Typowa oferta mieszkań to lokale dwupokojowe o pow. 40-66 mkw., trzypokojowe — 69-99 mkw. Na ostatnich kondygnacjach znajdować się będą większe apartamenty typu pent- house z 40-metrowymi zielonymi tarasami. Mieszkańcy oraz goście części komercyjnej będą mieli również do dyspozycji 177 miejsc postojowych na dwóch podziemnych kondygnacjach. Zakończenie inwestycji planowane jest na listopad 2003 r. Generalne wykonawstwo projektu prowadzi Warbud, finansowanie inwestycji zapewnia Raiffeisen Bank Polska.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Patrycja Otto

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / Market Albert będzie w Sawa Park