Maruderzy i lokomotywy

ASZ
opublikowano: 23-03-2007, 00:00

Maruderzy

Bioton

+0,5%

Notowania biotechnologicznej spółki od kilkunastu tygodni zachowują się według tego samego scenariusza: nagłe wyskoki po pozytywnych informacjach płynących z zarządu, a później osuwanie się kursu na niższe poziomy. Wczoraj kupujący odpuścili.

CEZ

-0,5%

Akcje energetycznego giganta jako jedyne z blue chipów z WIG20 kończyły wczorajszą sesję pod kreską. To jednak tak zwana korekta w locie, bo przez ostatnie sześć sesji czeski koncern zyskał łącznie aż kilkanaście procent.

lokomotywy

Agora

+4,7%

Zainteresowanie inwestorów akcjami wydawcy „Gazety Wyborczej” nie słabnie. Wzrostowi kursu spółki kierowanej przez Wandę Rapaczyńską mogła pomóc optymistyczna analiza, jaka wczoraj ukazała się na łamach „Pulsu Biznesu”.

PKN Orlen

+3,4%

Kolejny wzrost cen ropy rozbudził nadzieje inwestorów na powstrzymanie regresu wyników paliwowej firmy. Wczorajsza zwyżka kursu Orlenu to jednak na razie wstępny sygnał wyhamowania trendu spadkowego.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ASZ

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu