Maruderzy i lokomotywy

ASZ
20-04-2007, 00:00

MARUDERZY

TVN

-2,7%

Od prawie dwóch tygodni na rynku akcji TVN jest nudno. Kurs drepcze w miejscu. Przedłużająca się konsolidacja musi zakończyć się wybiciem. Im dłużej będzie trwała, tym wybicie będzie bardziej dynamiczne. Na razie jednak nie sposób przewidzieć jego kierunku.

Pekao

-2,3%

Przestrogą dla akcjonariuszy TVN niech będzie zachowanie kursu Pekao. Inwestorom przez kilka dni brakowało sił do poprawienia rekordu i w końcu zemściło się to wybiciem dołem z konsolidacji. W dwa dni wartość akcji spadła do poziomu z 22 marca.

lokomotywy

Polimex

+1,2%

Czwartkową sesję akcje przedsiębiorstwa kierowanego przez Konrada Jaskółę zakończyły rekordem 250,9 zł. To potwierdza znaną prawdę, że wolniejszy wzrost jest bardziej trwały. Dzień wcześniej płacono 274 zł, ale na zamknięciu rekordu nie było.

Bioton

+1,0%

Kilka dni temu wydawało się, że Bioton na dobre pożegnał się ze wsparciem 2 zł, od którego odbił się w styczniu, dochodząc do 2,4 zł w drugiej połowie lutego. Tymczasem znów trzeba bronić kursu. W czwartek ta sztuka się udała.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ASZ

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Transport i logistyka / / Maruderzy i lokomotywy