Maruderzy i lokomotywy

ASZ
opublikowano: 08-06-2007, 00:00

Maruderzy

TVN

-4,4%

Zniecierpliwienie akcjonariuszy telewizyjnej spółki kierowanej przez Piotra Waltera sięga zenitu. TVN nie rozpieszcza ostatnio inwestorów dobrymi komunikatami, więc ci sprzedają walory. W środę spadły do 22,32 zł, poziomu najniższego od 20 grudnia.

PKO BP

-4,6%

„Świąteczny” tydzień nie sprzyja poprawianiu rekordów hossy. Przekonali się o tym akcjonariusze największego banku, którym nie udało się pobić piątkowego szczytu. W środę niepowodzenie przerodziło się w ewakuację z szybko taniejącej spółki.

lokomotywy

Netia

+1,1%

W środę kurs telekomunikacyjnej spółki odreagował nieznacznie trwające półtora tygodnia spadki. Na koniec dnia za jedną akcję płacono 4,43 zł, a więc 13 gr więcej niż cena docelowa określona w rekomendacji „sprzedaj” wydanej przez CA IB.

Polimex Mostostal

+1,0%

Pierwsze dwie sesje tygodnia, które przyniosły spore spadki, nie wróżyły najlepiej firmie. I nadal nie wróżą, aczkolwiek środowa sesja poprawiła nieco nastroje akcjonariuszy spółki budowlanej. Chwilowo oddalono groźbę testu dolnej granicy konsolidacji 245 zł.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ASZ

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu