Maruderzy i lokomotywy

ASZ
25-10-2007, 00:00

MARUDERZY

Cersanit

–0,9%

Akcjonariuszom producenta ceramiki nie przypadła do gustu rezygnacja z głosowania podczas ostatniego NWZA Opoczna uchwały w sprawie sprzedaży majątku produkcyjnego Cersanitowi. Sprawa jeszcze wróci.

GTC

–1,0%

Notowania dewelopera przechodzą płytką korektę, wyglądającą jak zbieranie sił do ataku na szczyt 57 zł. Pierwsza jego próba z 11 października nie przyniosła sukcesu. Bank inwestycyjny UBS jest jednak optymistą. Jego zdaniem kurs GTC dotrze do 65 zł.

lokomotywy

TVN

+1,9%

Kurs telewizji zarządzanej przez Piotra Waltera w tydzień poszedł w górę około 20 proc., daleko wyprzedzając pozostałe spółki z WIG20. Zdaniem analityków Citigroup walory TVN mają jeszcze duże możliwości wzrostu, bo cenią je na 32 zł.

Pekao

+0,3%

Amerykański bank optymistycznie ocenia perspektywy drugiego po PKO BP giełdowego banku. Citigroup podniósł cenę docelową dla akcji Pekao do 300 zł z 284 zł. Rekord notowań spółki wynosi 271,7 zł. Padł 7 maja.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ASZ

Najważniejsze dzisiaj

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Transport i logistyka / / Maruderzy i lokomotywy