Maruderzy i lokomotywy

KZ
opublikowano: 11-12-2007, 00:00

MARUDERZY

TP

–0,9%

Spółka zafundowała sobie odpoczynek po zwyżce kursu z początku grudnia. Wczorajsza korekta była zasłużona. Wydaje się, że trend wzrostowy na TP napędza zmiana profilu spółki z tradycyjnego operatora w kierunku grupy medialno-technologicznej.

Polimex

–1,8%

Trwa zapaść lidera sektora budowlanego na giełdzie. Kurs nie reaguje na poprawę nastrojów inwestorów, co nie napawa optymistycznie na najbliższą przyszłość. Permanentna słabość notowań zdarza się Polimeksowi pierwszy raz od dłuższego czasu.

lokomotywy

Polnord

+4,2%

Spółki Ryszarda Krauzego są motorami grudniowego rajdu Świętego Mikołaja. Tym razem w czołówce pojawił się Polnord. Deweloper podał dobre wiadomości dla inwestorów. Spodziewa się dynamicznego wzrostu zysków w najbliższych latach.

BRE

+3,1%

Akcje banku cieszyły się największym wzięciem spośród firm z WIG20. Tradycyjnie BRE przesypia początek wzrostowej fali, żeby później w przyspieszonym tempie odrabiać dystans. Wczoraj spółce nie udało się utrzymać bardzo wysokich lotów do końca.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KZ

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu