Maruderzy i lokomotywy

CK
opublikowano: 20-02-2008, 00:00

MARUDERZY

GTC

–3,0%

Akcje czołowego dewelopera na giełdzie mają wyraźne chęci, by wykorzystać lutowe odreagowanie. Co z tego, skoro brakuje kupujących. Pokonanie 39 zł sprawi, że nad walorami GTC zaświeci więcej wiosennego słońca.

Agora

–3,5%

Notowania medialnego potentata, którym zarządza Marek Sowa, mają problem z poziomem 50 zł. Popyt nie ma ochoty na poważne zaatakowanie psychologicznej bariery. Może dzisiejsze wyniki spółki zelektryzują inwestorów.

lokomotywy

KGHM

+1,3%

Notowania miedziowego kombinatu konsekwentnie rosną. Kurs jest blisko tegorocznych maksimów. W najbliższym czasie może spróbować pokonać okolice 110 zł, gdzie znajduje się dość istotny opór.

Pekao

+1,4%

Kurs instytucji finansowej wciąż nie może na dobre wydobyć się z szoku po styczniowej przecenie. Pierwszym testem dla optymistów jest poziom 200 zł, do którego zbliżał się już kilkakrotnie, i to ze sporą nieśmiałością.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: CK

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu