Maruderzy i lokomotywy

Marek Druś
opublikowano: 19-03-2008, 00:00

MARUDERZY

ASTARTA

-4,44%

Posiadacze akcji producenta cukru przystąpili do realizacji zysków na większą skalę, choć technicznie sygnał do pozbywania się walorów został wytworzony już w piątek. Od dołka z końca stycznia wartość spółki wzrosła o ponad 60 proc.

POLNORD

-3,89%

Inwestorzy odwrócili się na dobre od akcji dewelopera, zarządzanego przez Wojciecha Ciurzyńskiego. Ich wycena spada już szósty tydzień z kolei. W poniedziałek kurs wzrósł rzutem na taśmę. Wczoraj już nie.

lokomotywy

BZ WBK

+5,10%

Kurs odzyskuje siły po silnych spadkach z ubiegłego tygodnia. W poniedziałek obronił się przed silną wyprzedażą w sektorze finansowym. Wczoraj z kolei jego notowania rosły szybciej niż rynek.

PEKAO

+7,27%

To był dzień banków. Jednym z liderów wśród blue chipów okazało się Pekao. Akcje z nawiązką powetowały sobie poniedziałkową silną przecenę. Pekao było też głównym motorem silnego wzrostu indeksu WIG-Banki.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marek Druś

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Transport i logistyka / Maruderzy i lokomotywy