Czytasz dzięki

Masterlease wymieni opony w 43 tys. aut

opublikowano: 09-04-2020, 22:00

Grupa Masterlease rozbudowuje usługi o „zdalną” wymianę opon i serwis bez wychodzenia z domu.

Ograniczenia związane z pandemią zaczynają utrudniać obsługę techniczną samochodów. Kwiecień to zazwyczaj okres sezonowej wymiany opon, ale ze względu na społeczną kwaranatannę wizyta w serwisie wulkanizacyjnym może być niemożliwa.

— Wymiana opon to przede wszystkim kwestia bezpieczeństwa. Dlatego zdecydowaliśmy się na szybkie działanie ułatwiające wymianę opon naszym klientom. Usługi door- -to-door świadczymy już od ponad dwóch lat, na dostawę zamawianego auta pod drzwi decyduje się już co trzeci klient. Postanowiliśmy wykorzystać naszedoświadczenie i w ten sam sposób wymieniać opony w samochodach klientów — mówi Tomasz Jabłoński, prezes spółki Masterlease z grupy PKO BP.

Wymiana opon door-to-door to tylko jedna z usług pakietu concierge, który został wprowadzony na czas epidemii koronawirusa.

W ten sam sposób chcemy przeprowadzać przeglądy okresowe i badania technicznych oraz wykonywać inne czynności związane z obsługą samochodów. Pakiet usług z opcją door-to-door będziemy rozwijać również w przyszłości — dodaje Krzysztof Krawczyk, dyrektor logistyki Masterlease.

Z usług „zdalnej” wymiany opon czy serwisu mogą skorzystać wszyscy klienci spółki — instytucjonalni i indywidualni. Masterlease zarządza w Polsce flotą 43 tys. samochodów.

b960cf00-66b9-11ea-bc55-0242ac130003
Zdrowy Biznes
Bądź na bieżąco z informacjami dotyczącymi wpływu pandemii koronawirusa na biznes oraz programów pomocowych
ZAPISZ MNIE
Zdrowy Biznes
autor: Katarzyna Latek
Wysyłany nieregularnie
Katarzyna Latek
Bądź na bieżąco z informacjami dotyczącymi wpływu pandemii koronawirusa na biznes oraz programów pomocowych
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marcin Bołryk

Polecane