Mazowsze: granty na start i rozwój

opublikowano: 13-06-2018, 22:00

26 czerwca w Siedlcach odbędzie się szkolenie dla osób, które chcą powalczyć o dotacje na uruchomienie lub rozkręcenie biznesu.

26 czerwca w Siedlcach odbędzie się szkolenie dla osób, które chcą powalczyć o dotacje na uruchomienie lub rozkręcenie biznesu. Organizatorem wydarzenia jest Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Siedlcach.

Podczas spotkania eksperci zaprezentują zasady naborów z grantami dla przyszłych przedsiębiorców, m.in. z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego. Będą też zachęcać przedstawicieli biznesu do udziału w konkursie „Badania na rynek” (poddziałanie 3.2.1 POIR). Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, organizator naboru, przeznaczyła specjalną pulę pieniędzy dla firm MŚP ze średnich miast.

Specjaliści od funduszy unijnych opowiedzą również o nowym instrumencie STEP – Sprawdzimy Twój Eksperymentalny Projekt. Jego celem jest zachęcanie przedsiębiorców do ubiegania się o granty z POIR i wspieranie ich w tym na etapie przygotowywania wniosku.

Więcej informacji: www.funduszeeuropejskie.gov.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu