Medicover integruje się z GdziePoLek.pl

opublikowano: 05-02-2016, 14:16

Sieć placówek medycznych Medicover odświeża podejście do biznesu i rozpoczyna współpracę ze start-upową platformą GdziePoLek.pl.

GdziePoLek.pl to internetowa wyszukiwarka aptek, stworzona przez firmę Goldenberry. Użytkownikom pozwala na sprawdzenie dostępności leków w poszczególnych placówkach farmaceutycznych. 

PB

Teraz, w związku z nawiązaną z Medicoverem współpracą, funkcjonalność platformy została poszerzona. Pacjenci poszukający leków za pośrednictwem portalu mogą dodatkowo umówić się na konsultację u lekarza specjalisty w e-sklepie MediStore.com.pl. I odwrotnie, osoby korzystające z internetowej platformy Medicovera będą mogły wyszukiwać zalecone przez lekarza leki w aptekach zintegrowanych z serwisem GdziePoLek.pl.

– Możliwość współpracy z GdziePoLek.pl pojawiła się akurat w momencie, gdy jako pierwsza duża sieć medyczna udostępniliśmy naszym pacjentom opcję umawiania i opłacania pojedynczych wizyt przez internet  – wyjaśnia Marek Dorsz, kierownik projektu MediStore.com.pl. 

Dostęp do wyszukiwarki GdziePoLek.pl zyskało ok. 500 tys. pacjentów posiadających abonament w sieci Medicover i tym samym możliwość korzystania z wewnętrznego portalu Medicover OnLine. 

– Część naszych użytkowników to osoby chcące samodzielnie poradzić sobie z drobnymi kłopotami zdrowotnymi, jednak w niektórych sytuacjach wizyta u lekarza jest nieunikniona. Jesteśmy zadowoleni, że pacjenci uzyskali możliwość łatwego umówienia konsultacji w placówkach Medicover – dodaje Maciej Jakubczyk, prezes GdziePoLek.pl.

Jednak na tym Medicover nie poprzestaje. 

- Jesteśmy otwarci na współpracę z kolejnymi partnerami – zaznacza Marek Dorsz.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Anna Bełcik

Polecane