Menedżer do wynajęcia

opublikowano: 12-11-2014, 00:00

Bezpłatne konferencje z cyklu „Interim Management — innowacja w zarządzaniu wiekiem i firmą"

Stowarzyszenie Interim Managers zaprasza przedstawicieli krajowych firm do udziału w bezpłatnych konferencjach z cyklu „Interim Management — innowacja w zarządzaniu wiekiem i firmą”, promującym zatrudnianie „tymczasowych menedżerów”, których zadaniem może być np. rozpisanie i wdrożenie konkretnego projektu.

Choć w krajach Europy Zachodniej praca menedżerów w takiej formule jest dość popularna, w Polsce niewielu właścicieli o niej słyszało. Spotkania organizowane w 10 miastach Polski mają przybliżyć europejski trend. Pierwsze odbędzie się 25 listopada 2014 r. w Lublinie. Następne odbędą się m.in. w Warszawie, Poznaniu, we Wrocławiu, w Katowicach, Gdańsku i Krakowie.

WAŻNA DATA

25.11

Tego dnia rozpocznie się cykl konferencji. Potrwa do 18.03.2015 r.

WIĘCEJ INFORMACJI:

Szczegóły projektu, współfinansowanego w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, są dostępne na stronie internetowej: www.interim24.com.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Anna Bełcik

Polecane