Mentorzy pomogą rozwinąć firmę

opublikowano: 30-11-2017, 22:00

5 grudnia w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości Starter odbędzie się spotkanie współorganizowane przez załogę Clipstera pt.

„A Ty jaki masz pomysł na biznes?”. Uczestnicy wydarzenia będą mogli przedyskutować swój aktualny projekt lub plan na założenie firmy z doświadczonymi mentorami z Polski i ze świata, a to wszystko w konwencji tzw. speeddate, czyli krótkich spotkań twarzą w twarz z ekspertem. Ponadto podczas wydarzenia odbędzie się prelekcja na temat metod finansowania swojego biznesu we wczesnej fazie rozwoju. Poprowadzi ją związana z rynkiem startupowym oraz branżą nowych technologii Aleksandra Hinc — założycielka firmy HiBusiness oraz twórczyni aplikacji Partyplanner.pl. Wydarzenie jest bezpłatne i otwarte. Obowiązuje jednak rejestracja na spotkania z mentorami. Można jej dokonać na stronie clipsterhydepark. evenea.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paulina Kostro

Polecane