MG pyta o zatory

DI
opublikowano: 2011-11-02 00:00

Rozpoczęły się prace nad wdrożeniem dyrektywy Parlamentu Europejskiego w sprawie zwalczania opóźnień w płatnościach w transakcjach handlowych. Ministerstwo Gospodarki (MG) przygotowało ankietę, której celem jest uzyskanie informacji na temat skali problemu opóźnionych płatności w Polsce.

Mają pomóc przy tworzeniu przepisów, które ograniczą problem zatorów płatniczych. Ministerstwo Gospodarki prosi więc przedsiębiorstwa o wypełnienie do 17 listopada ankiety. Można ją znaleźć pod adresem http://www. mg.gov.pl/Ankieta+w+sprawie+ opoznionych+platnosci.