Miasta dołączają do #10yearschallenge

AR
opublikowano: 25-01-2019, 13:05

Akcja #10yearschallenge jest najnowszą modą w Internecie. Nie ominęła urzędników, którzy dzięki niej chcą promować swoje miasta.

#10yearschallenge polega na tym, żeby opublikować w sieci swoje zdjęcie sprzed 10 lat i współczesne. W zabawę w social media włączają się masowo celebryci. Urzędnicy z Torunia i Wrocławia postanowili do nich dołączyć i opublikowali zdjęcia miast sprzed lat. 

Stara sieć wodociągowa i nowoczesne centrum wiedzy o wodzie Hydropolis we Wrocławiu
Wyświetl galerię [1/2]

Stara sieć wodociągowa i nowoczesne centrum wiedzy o wodzie Hydropolis we Wrocławiu Fot. UM Wrocław

„To zaledwie 10 lat i aż trudno sobie wyobrazić, że w 2009 roku we Wrocławiu nie było jeszcze nowego terminalu lotniska, dworzec Wrocław Główny PKP był szary i obdrapany, na Gaj nie jeździły tramwaje, za to zdarzały się kursy autobusami Ikarus czy Jelcz, a klimatyzacja była ledwie w 30 autobusach MPK” - pisze Urząd Miasta Wrocławia na stronie internetowej. 

Urzędnicy opublikowali podwójne zdjęcia Stadionu Olimpijskiego, Teatru Capitol, autobusów, centrum Hydropolis, lotniska, dworca i ul. Bradzkiej.

Do akcji dołączył tez Toruń. Prezydent miasta Michał Zaleski opublikował na swoim profilu na Facebooku zdjęcia, które pokazują rozwój stolicy woj. kujawsko-pomorskiego. 

a2bc4ae2-8c2e-11e9-bc42-526af7764f64
Puls Samorządu
Newsletter o inwestycjach i finansach lokalnej administracji.
ZAPISZ MNIE
Puls Samorządu
autor: Aleksandra Rogala
Wysyłany raz w tygodniu
Aleksandra Rogala
Newsletter o inwestycjach i finansach lokalnej administracji.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AR

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy