Midas kupił Centernet za 770 tys. zł

opublikowano: 13-02-2007, 20:27

NFI Midas za 770 tys. zł kupił 770 tys. akcji spółki Centernet, które stanowią 100 proc. kapitału zakładowego tej firmy - poinformował NFI Midas w komunikacie.

NFI Midas za 770 tys. zł kupił 770 tys. akcji spółki Centernet, które stanowią 100 proc. kapitału zakładowego tej firmy - poinformował NFI Midas w komunikacie.

Zbywającym akcje Centernetu był Roman Karkosik, który jest przewodniczącym rady nadzorczej NFI Midas i udziałowcem spółki Nova Capital, która jest właścicielem akcji NFI Midas uprawniających do wykonywania 70,96 proc. ogólnej liczby głosów na WZA funduszu.

W komunikacie podano, że przedmiotem działalności Centernet jest głównie telefonia stacjonarna telefonia komórkowa oraz transmisja danych i teleinformatyka. Spółka posiada pozwolenia na prowadzenie działalności MVNO, na której skupia się obecnie.

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Midas kupił Centernet za 770 tys. zł