Mikrusy na start

opublikowano: 02-04-2018, 22:00

Do 8 kwietnia małe firmy mogą zgłaszać się do konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku 2017.

Do 8 kwietnia małe firmy mogą zgłaszać się do konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku 2017. Organizuje go stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych (IFR) przy wsparciu Citi Handlowego (partnera strategicznego) oraz merytorycznej kurateli działającej przy nim Fundacji Kronenberga. Główna wygrana to 40 tys. zł. Do konkursu mogą przystąpić firmy zatrudniające nie więcej niż 10 pracowników i o obrotach do 2 mln EUR.

W kwietniu kapituła wybierze przedsiębiorców, którzy wezmą udział w finale, a w maju laureatów — i przyzna wyróżnienia w kategoriach Start, Progres, Senior, Młody Biznes oraz za najefektywniejszy rozwój w regionach Polski. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 20 czerwca. Konkurs odbywa się po raz trzynasty, a do tej pory uczestniczyło w nim ponad 2,5 tys. firm. W dotychczasowych edycjach wyłonionych zostało prawie 120 laureatów. Formularze zgłoszeniowe można wypełniać na stronie konkursu: mikroprzedsiebiorcaroku.com.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Iwona Jackowska

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu