Czytasz dzięki

Miliony na projekty ponad granicami

opublikowano: 29-04-2019, 22:00

Polskie firmy mogą uczestniczyć w programie międzyregional nym Interreg Europa Środkowa.

W tej inicjatywie biorą udział również przedsiębiorstwa i instytucje z innych krajów Unii Europejskiej, a także z Norwegii i Szwajcarii. Są to fundusze unijne na projekty związane m.in. z przemysłem 4.0 i gospodarką niskoemisyjną. Projekty transnarodowe muszą być przygotowywane przez co najmniej trzech partnerów z różnych krajów. Jeden z nich odpowiada za całość przedsięwzięcia. Takie podejście gwarantuje spójność działań podejmowanych przez wszystkich uczestników projektu. Budżet konkursu wynosi 10 mln EUR. Wsparcie dla polskich firm wynosi 85 proc. kosztów kwalifikowanych projektu. Rozstrzygnięcie naboru planowane jest na drugą połowę roku.

WAŻNA DATA:

5.07 Do tego dnia można składać wnioski o dotacje w konkursie Interreg Europa Środkowa.

WIĘCEJ INFORMACJI: www.funduszeuropejskie.gov.pl

cc937a7e-4287-11ea-b77f-2e728ce88125
Puls Firmy
Użyteczne informacje dla mikro-, małych i średnich firm. Porady i przekrojowe artykuły, dzięki którym dowiesz się, jak rozwinąć biznes
ZAPISZ MNIE
Puls Firmy
autor: Sylwester Sacharczuk
Wysyłany raz w tygodniu
Sylwester Sacharczuk
Użyteczne informacje dla mikro-, małych i średnich firm. Porady i przekrojowe artykuły, dzięki którym dowiesz się, jak rozwinąć biznes
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane